Nasıl Sipariş Verebilirim?

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sağ tarafta bulunan menüden “Yeni Sipariş” simgesine tıklayın, eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sol üst tarafta bulunan menü butonuna tıklayın ardından “Yeni Sipariş” yazan butona tıklayın. Açılan sayfada “Kategoriler” kısmında Sosyalmedya club e ait tüm servisler yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra “Servis” menüsünden hangi servisten sipariş vermek istiyorsanız o servisi seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyattır. “Servis Açıklaması” kısmını detaylı olarak okuduğunuza emin olduktan sonra “Link” yazan yere açıklamada belirtilen link türünü yazın. Daha sonra miktar bölümüne o servisten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. Bu işlemleri yaptıktan sonra “Sipariş Ver” butonuna tıklayın. Siparişiniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.

Drip-feed Özelliği Nasıl Çalışır?

Drip-feed Özelliği Nasıl Çalışır?

Drip-feed'in yardımıyla hesaplarınızı istediğiniz kadar hızlı büyütün. Nasıl çalışır: Gönderinizde 2000 beğeni istediğinizi varsayalım. 2000'in tamamını bir kerede almak yerine, 10 gün boyunca her gün 200 alabilirsiniz.

Sosyalmedya Club Güvenilir mi ?

Sosyalmedya Club Güvenilir mi ?

Panelimiz son derece güvenlidir. Tüm güvenlik altyapıları ile tüm bilgileriniz gizli kalmaktadır. 3. kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Sipariş Etmek Güvenli Midir?

Bu paneldeki SMM Hizmetleri Sipariş Etmek Güvenli Midir?

Elbette! Tüm SMM hizmetlerimizi kullanmak kesinlikle güvenlidir, hesaplarınızı kaybetmezsiniz.

Otomatik Beğeni nedir?

Sosyalmedya Club Panel'de Hangi Sosyal Medya Hizmetlerini Satın Alabilirim?

Panelimizden Instagram, Tiktok, Youtube, Twitter, Facebook, Telegram, Spotify, Twitch, SoundCloud, Pinterest, Web Site Trafik Bölümlerinden, takipçi, beğeni, video izlenme, reels izlenme, IGTV izlenme vb tüm servisler mevcuttur. Dilediğiniz servisten sipariş girebilirsiniz.

Panel Nedir

Sosyalmedya Club - Smm Panel Nedir?

Sosyal Medya Paneli, çevrimiçi varlığınızı oluşturmak için çeşitli sosyal medya pazarlama hizmetlerini satın alabileceğiniz bir çevrimiçi mağazadır.

Sipariş Aşamaları

Sipariş Aşamaları

Sipariş aşamaları siparişinizin tamamlanma sürecinde size yol gösterir. Sipariş aşamalarını öğrenmeniz siparişinizin ne durumda olduğunu kontrol etmenizde size yardımcı olacaktır. Genel olarak Sosyal Medya Club panel üzerinden verdiğiniz siparişler ilk önce kontrol aşamasından geçer daha sonra sıraya alınır ve gönderim yapılmadan önce beklenir. Gönderiniz işleme alındığında gönderim yapılırken sipariş aşaması değişir, ardından siparişiniz sonuçlanır. Hazırlanıyor Bu durum siparişinizin sırada olduğunu ve gönderdiğiniz bağlantının tarafımızca kontrol edildiği durumdur. Eğer siparişiniz bu durumu geçerse sipariş sırasına alınır ve “Sipariş Alındı” durumuna geçer. Sipariş Alındı Bu durum siparişinizin kontrolü yapıldıktan sonra sıraya alındığı durumdur. Bize gönderdiğiniz bağlantı işlem görmek için sırada bekler ve sırası gelince “Gönderiliyor” durumuna geçer. Gönderiliyor Bu durum siparişinizin yüklenme aşamasında olduğu anlamına gelir. Siparişiniz, sipariş verdiğiniz servis açıklamasında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır. Kısmi Tamamlandı Bu durum siparişinizin bir kısmının yüklediği, yüklenmeyen kısmın otomatik olarak iade edildiği anlamına gelir. Bazı durumlarda satın almak istediğiniz platformda güncellemeler olmaktadır ya da bu durum haricinde Sosyalitepanel servisleri sürekli güncellenir ve en iyi servisi size sunmaya çalışır. Fakat bazı durumlarda sipariş yoğunluğundan dolayı ya da yukarıda bahsedildiği gibi sosyal medya platformlarının sürekli güncellenmesinden dolayı eksik gönderim sağlayabiliyoruz. Bu durumda siparişinizin tamamlanmayan kısmını iade ediyoruz. Eğer bu durumla karşılaşırsanız tekrar sipariş verebilir, eksik kısmı tamamlayabilirsiniz. İptal Edildi Siparişinizin iptalinin birçok nedeni bulunmaktadır. En çok karşılaştığımız iptal nedeni; servislerin açıklama kısmında belirtilen “link” türüne uyulmamasıdır. Servis açıklamalarında yazan link türüne uyulmadığı durumda siparişiniz “Bekliyor” durumunda takılabilir ya da İptal edilebilir. Bu durumda yapmanız gereken link türünü kontrol edip tamamen İngilizce karakterler kullanarak link vermelisiniz. Türkçe karakterler “ÖÇŞİÜĞöçşğü” kabul edilmemektedir. Link türü haricinde de siparişinizin iptal edilmesinin birçok nedeni olabilir. Eğer sosyal medya platformları ya da Sosyalitepanel servisleri sipariş verdiğiniz esnada güncelleniyorsa siparişiniz iptal edilecektir. Tüm bu nedenlerden dolayı siparişiniz iptal edilirse Sosyalitepanel üzerinde bulunan bakiyeniz otomatik olarak iade edilir. Kontrollerini sağladıktan sonra tekrar sipariş verebilirsiniz.

Yardıma mı İhtiyacın Var?

Şuan Buradayız!

Bize ulaşamaman mümkün değil! Sitemizin her köşesinde bizimle canlı iletişim kurabilirsin.

feature
help
Canlı Chat

7/24 Canlı Destek ile Sizlerleyiz

help
Destek Bileti Gönder

Sitemize üye olarak destek talebinde bulunabilirsin